Jeśli chcesz zapewnić sobie bezpieczeństwo na wypadek próby włamania lub innych zagrożeń, nasz sklep internetowy to miejsce dla Ciebie. W naszym asortymencie znajdują się wiatrówki karabinki, z których pomocą bez trudu wycelujesz nawet w bardzo odległy obiekt. Te pneumatyczne modele wyposażone są w automatyczny bezpiecznik, który zapobiega oddaniu niekontrolowanego strzału - to bardzo przydatne w sytuacji, gdy adrenalina i emocje dają o sobie znać. Dzięki niemu zapewnisz bezpieczeństwo zarówno sobie, jak i swoim bliskim lub innym osobom, które znajdują się niedaleko.

Wiatrówki karabinki

Karabiny pneumatyczne

Dostępne tu karabiny pneumatyczne mają szynę ze stoperem, który absorbuje odrzut po oddaniu każdego strzału. Jego obecność zapobiega rozkalibrowaniu, a do tego przemieszczaniu się celownika optycznego. Jednocześnie sprawia, że używanie pneumatycznych modeli jest prostsze oraz bezpieczniejsze.

Jeśli jesteś zainteresowany, zapoznaj się ze szczegółami dotyczącymi naszych produktów - wystarczy kliknąć w zdjęcie, by pozyskać dalsze informacje. Po więcej danych możesz skontaktować się z nami mailowo lub telefonicznie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl