Terminem militariów określić można przedmioty mające charakter wojskowy lub paramilitarny. Zaliczają się do nich m.in.: broń palna i biała, odzież oraz latarki. Nie trzeba przynależeć do służb mundurowych, żeby być w posiadaniu tego typu sprzętu. Niektóre z nich bez problemu można kupić w sklepie bez zezwolenia, a korzystać z nich mogą, np. myśliwi, fani airsoftu lub turyści.

Militaria

NÓŻ TAKTYCZNY SURVIVALOWY WOJSKOWY Z MULTITOOLEM NÓŻ TAKTYCZNY SURVIVALOWY WOJSKOWY Z MULTITOOLEM
Producent: Rui
Cena:

395,00 zł

zobacz więcej
PREZENT DLA ŻOŁNIERZA NÓŻ TAKTYCZNY WOJSKOWY RUI PREZENT DLA ŻOŁNIERZA NÓŻ TAKTYCZNY WOJSKOWY RUI
Producent: K25
Cena:

295,00 zł

zobacz więcej
NÓŻ TAKTYCZNY SURVIVALOWY EDC DO BUSHCRAFTU 5MM NÓŻ TAKTYCZNY SURVIVALOWY EDC DO BUSHCRAFTU 5MM
Producent: K25
Cena:

295,00 zł

zobacz więcej
Nóż taktyczny wojskowy SOLIDNY WALTHER Nóż taktyczny wojskowy SOLIDNY WALTHER
Producent: Walther
Cena:

145,00 zł

zobacz więcej
BAGNET M9 REPLIKA US ARMY NÓŻ TAKTYCZNY KAMUFLAŻ BAGNET M9 REPLIKA US ARMY NÓŻ TAKTYCZNY KAMUFLAŻ
Producent: BSH
Cena:

195,00 zł

zobacz więcej
Kandar Nóż składany ratowniczy scyzoryk turysty Kandar Nóż składany ratowniczy scyzoryk turysty
Producent: BSH
Cena:

40,00 zł

zobacz więcej

Noże i wiatrówki

Militarny Tygrys to sklep z bronią białą oraz wiatrówkami, które można nabyć bez posiadania licencji na broń. Znajdziesz tu różnego rodzaju noże, zarówno te składane, jak i z głownią stałą oraz przeznaczone do konkretnych zadań, np. myśliwskie, ratownicze, taktyczne i turystyczne. Dostępne są też różnej wielkości wiatrówki oraz wszelkie akcesoria umożliwiające komfortowe korzystanie z nich.

Kategoria dla fanów airsoftu

Repliki ASG to odwzorowania prawdziwych pistoletów i karabinów w skali 1:1. Ich amunicją są plastikowe, najczęściej białe kulki. Używa się ich rekreacyjne, najczęściej w rozgrywkach sportowych airsoft. Świetnie sprawdzą się też do nauki obsługi i celowania, chociażby przyszłym myśliwym. Podczas użytkowania należy zachować ostrożność, mimo że nie jest to broń palna. Sklep oferuje różnego różne modele ASG: od standardowych, po idealne repliki broni.

Broń myśliwska biała i palna

Do tej kategorii zalicza się narzędzia, tj. noże i wiatrówki. W naszym sklepie można nabyć jedynie sprzęt z amunicją śrutową, a także różnego rodzaju uniwersalne i profesjonalne noże - myśliwskie oraz taktyczne.

Wszechstronny sprzęt dla każdego

Produkty z oferty naszego sklepu kierujemy do wszystkich profesjonalistów, pasjonatów i amatorów broni palnej oraz białej. Przykładamy uwagę do najmniejszych szczegółów podczas produkcji, dlatego gwarantujemy wysoką jakość sprzedawanych militariów, które sprawdzą się zarówno w rekreacyjnych czynnościach, jak i wymagających warunkach, takich jak wyprawy myśliwskie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl