Opcje przeglądania

Kupisz u nas akcesoria, z których pomocą zapewnisz sobie bezpieczeństwo. W naszym asortymencie znajdują się pistolety na kule gumowe, które możesz zdobyć bez zezwolenia. To doskonale narzędzie do każdego, kto szuka skutecznego narzędzia do samoobrony. Co ważne, umieścisz w nich nie tylko kule gumowe, ale też znakujące, pieprzowe czy gumowo — ołowiowe, które uderzą w napastnika z większym rykoszetem.

Dostępne w naszym sklepie rewolwery na kule gumowe miotają je z siłą 16 J, przez co osoba, która Cię atakuje, boleśnie odczuje ich kontakt z ciałem nawet wtedy, gdy będzie miała na sobie kilka warstw grubej odzieży. Dzięki temu skutecznie obronisz się, gdy Twój napastnik znajduje się jeszcze daleko od Ciebie. Nie będziesz musiał przechodzić do rękoczynów, tylko znokautujesz go, zanim się zbliży.

Pistolety, rewolwery i strzelby na kule gumowe

Broń dla każdego, kto chce być bezpieczny

Proponowane tu strzelby na kule gumowe wykonane są z surowców odpornych na uszkodzenia mechaniczne. Znajdziesz w sklepie egzemplarze zrobione z polimeru oraz stopów metali. To sprawia, że są twarde i wytrzymałe — możesz ich często używać bez obaw, że pojawią się na nich usterki (jeśli będziesz to robił prawidłowo).

Warto zaznaczyć, że kupisz tu pistolet do samoobrony z dwoma trybami prowadzenia ognia: powtarzalnym oraz samopowtarzalnym; dzięki temu będziesz mógł poćwiczyć posługiwanie się bronią, która działa na różny sposób, a w efekcie dokonać skutecznej samoobrony.

Jeśli miewasz problemy z celowaniem, nie przejmuj się — dostępne tu egzemplarze mają zamontowane takie przyrządy jak stała muszka czy przerzutowa szczerbina. Przez to będziesz mógł dokładnie wycelować w napastnika i się obronić.

Co więcej, sprzedajemy broń z poręcznym uchwytem, dzięki któremu z łatwością będziesz się nią posługiwać. Jest ona tak zaprojektowana, żeby można było ją sprawnie umieścić w kaburze oraz ją z niej wyjąć, jeśli tylko chcesz ją nosić przy sobie w ten sposób.

Zapoznaj się z naszą ofertą, jeśli szukasz wytrzymałych narzędzi do samoobrony. Zapraszamy do sklepu internetowego!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl