Chcesz się czuć pewnie, gdy przemierzasz ciemne ulice w podejrzanej dzielnicy? Pragniesz zabezpieczyć się na wypadek, gdy na Twojej drodze stanie groźny napastnik? Trafiłeś we właściwe miejsce! Sprzedajemy narzędzia do samoobrony. W naszym sklepie znajdziesz pistolety na pieprzowe, gumowe kule, gazowe rewolwery, hartowane pałki teleskopowe, kije bejsbolowe i długopisy taktyczne. Dzięki nim możesz rozbroić drugą osobę z daleka lub wtedy, gdy zdąży się już do Ciebie zbliżyć.

Samoobrona - akcesoria i narzędzia

PAŁKA TELESKOPOWA HARTOWANA ESP 21 KIESZONKOWA PAŁKA TELESKOPOWA HARTOWANA ESP 21 KIESZONKOWA
Producent: ESP
Cena:

195,00 zł

zobacz więcej

Czemu nasze produkty do samoobrony to dobry wybór?

Walka wręcz i samoobrona wymagają wytrzymałych narzędzi. Doskonale to rozumiemy, dlatego w naszym sklepie internetowym znajdziesz m.in. przybory wykonane ze stali hartowanej, która jest odporna na silne uderzenia, zarysowania czy pęknięcia. Dzięki temu posłuży Ci przez długi czas i „przeżyje” nawet bardzo trudne starcia.

Prowadzimy sklep z narzędziami do samoobrony, które są bardzo poręczne. W sytuacji ataku często trzeba działać szybko. Z tego powodu proponujemy artykuły, które możesz z łatwością schwycić i korzystać z nich, dopóki będzie potrzeba. Dostępne tu pałki rozwiniesz w mgnieniu oka, by przystąpić do obrony. Z kolei proponowane przez nas pistolety i rewolwery są lekkie i tak zbudowane, by można było je sprawnie odbezpieczyć. Dzięki temu schowasz je w kieszeni lub torebce i przeniesiesz w dowolne miejsce, a do tego szybko postawisz w gotowości do użytku.

Bezpieczeństwo przede wszystkim

Chcemy, żebyś dzięki naszym narzędziom mógł zapewnić sobie bezpieczeństwo i skutecznie oddalić od siebie napastnika. Z tego powodu sprzedajemy pistolety na gumowe, pieprzowe kule, które go rozbroją, przestraszą i przydadzą mu kilku siniaków (nic więcej!). Według nas celem samoobrony jest zapewnienie sobie takich warunków, by jak najszybciej odejść od atakującego w bezpieczne miejsce – rewolwery gazowe lub na gumowe kule wystarczą, by osiągnąć ten cel!

Już dziś zapewnij sobie spokój ducha w trudnych warunkach i zwiększ prawdopodobieństwo, że obronisz się w razie potrzeby — zrób zakupy w naszym sklepie internetowym!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl