Nasz sklep z militariami proponuje zróżnicowane rodzaje broni – wiatrówki, pistolety, karabinki czy strzelby ASG oraz szeroką ofertę akcesoriów do nich. Zachęcamy do zakupu nowoczesnych pistoletów wiatrówkowych, które osiągają nawet do trzydziestu metrów zasięgu i inspirowane są bronią wykorzystywaną przez wojsko czy policję. Szczególnej uwadze polecamy wiatrówki bez zezwolenia, które odznaczają się dużą mocą i starannym wykonaniem. Można zakupić zarówno pojedyncze ich sztuki, jak i całe zestawy razem ze śrutem, nabojami, lunetą czy tarczami strzelniczymi. Doskonale sprawdzają się one w trakcie rozgrywek ASG ze znajomymi, czy też podczas hobbystycznego ćwiczenia strzelania do celu.

Wiatrówki bez zezwolenia i akcesoria

10 sztuk Nabój CO2 ASG 12g 10 sztuk Nabój CO2 ASG 12g
Cena:

18,00 zł

szt.
zobacz więcej

Wiatrówki bez zezwolenia

Proponujemy naszym klientom solidnie wykonane wiatrówki bez zezwolenia i potrzebne akcesoria. Wiatrówki cechują się ergonomicznymi kształtami oraz licznymi elementami, które usprawniają celowanie, jak na przykład stabilizujące karbowanie czy antypoślizgowa faktura, która ułatwia mocny chwyt strzelca. Znaczący wpływ na to mają także lunety i światłowodowe przyrządy celownicze. Niektóre modele wyposażone są w blokadę niekontrolowanego wystrzału, dzięki czemu użytkowanie ich jest bezpieczniejsze. Dostępne u nas egzemplarze różnią się od siebie długością, rodzajem napędu czy zasięgiem strzału, dzięki czemu można dopasować ich dany rodzaj do potrzeb i celów klienta.

Szeroki wybór broni i jej replik

W naszym asortymencie każdy fan ASG, militariów oraz broni bez zezwolenia z pewnością znajdzie coś dla siebie. Oprócz wiatrówek dostępnych bez zezwolenia proponujemy także repliki pistoletów, rewolwerów, karabinków czy też strzelb.

Akcesoria do wiatrówek

Nasz sklep w ofercie ma również akcesoria do wiatrówek bez zezwolenia, niezbędne do prawidłowego i skutecznego korzystania z nich oraz do pielęgnacji swojej broni. Proponujemy więc śrut, naboje z dwutlenkiem węgla, tarcze i cele strzelnicze. W celu utrzymania wyposażenia w dobrym stanie warto zakupić takie dodatki jak pokrowce i uniwersalne wyciory, dzięki którym łatwo zachować je w czystości, a także zapobiec powstawaniu uszkodzeń, na przykład w trakcie transportu. Polecamy także zaopatrzyć się w naboje czyszczące, zawierające olejek przeznaczony do konserwacji. Dostępne są również akcesoria do pistoletów, na przykład wypełnione dwutlenkiem węgla naboje, pokrowce, tarcze czy poduszki do podparcia się, dzięki którym staranne celowanie z pistoletu będzie zdecydowanie wygodniejsze i mniej męczące dla strzelca. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl