To niezbędny element każdego wyposażenia survivalowego. To także przydatny przedmiot w każdym domu. Latarki taktyczne, dalekosiężne, myśliwskie, a może czołowe? Naszym zdaniem, najlepiej mieć więcej niż jedną i być przygotowanym na każdą sytuację.

Latarki taktyczne

Latarka szperacz akumulatorowa L-111 Latarka szperacz akumulatorowa L-111
Cena:

125,00 zł

zobacz więcej
LATARKA TAKTYCZNA POLICYJNA WOJSKOWA POWERBANK LATARKA TAKTYCZNA POLICYJNA WOJSKOWA POWERBANK
Producent: Xbalog
Cena:

195,00 zł

zobacz więcej
MAŁA LATARKA SZPERACZ AKUMULATOROWA 2w1 MAŁA LATARKA SZPERACZ AKUMULATOROWA 2w1
Producent: Inna marka
Cena:

50,00 zł

zobacz więcej

Rodzaje latarek w sklepie Militarny Tygrys

W naszym sklepie znajdziesz różne modele latarek. Taktycznymi, wojskowymi i policyjnymi określa się te produkty, które emitują mocne światło dalekosiężne (często regulowane), a ich korpus zbudowany jest z wytrzymałych materiałów, dzięki czemu są odporne na czynniki zewnętrzne i mogą posłużyć do samoobrony lub być przymocowane do broni. Latarki turystyczne, kempingowe, wędkarskie i myśliwskie cechuje przede wszystkim długi czas pracy oraz wszechstronność. Dostępne są również latarki czołowe, które zapewniają swobodę ruchów.

Podstawowe wyposażenie - latarki dalekosiężne

Obowiązkowym elementem jest latarka dalekosiężna, na przykład typu szperacz, która jest w stanie oświetlić teren od 300 do nawet 800 m. Warto zaopatrzyć się też w mniejszą, mieszczącą się do plecaka lub kieszeni, np. myśliwską lub turystyczną. Latarki taktyczne to z kolei dobry wybór dla osób pracujących w służbach mundurowych, zapalonych pasjonatów nocnych wędrówek lub osób wracających późną porą do domu.

Na co zwrócić uwagę przy zakupie latarki?

Podczas dokonywania zakupu warto zwrócić uwagę na dodatkowe funkcje. Bardzo ważny jest materiał wykonania. Kurzo- i wodoodporna latarka myśliwska, dalekosiężna lub taktyczna to najlepsi przyjaciele w terenie. Dodatkowym atutem będzie funkcja ZOOM, czyli regulacja skupienia cząstki światła, dzięki czemu możesz dostosować tryb świecenia do warunków, w których się znajdujesz.

Czas pracy latarek z oferty naszego sklepu

To bardzo ważny aspekt podczas wyboru latarki. Bez względu na to, czy skłaniasz się bardziej do zakupu tej taktycznej, myśliwskiej, turystycznej, czołowej czy dalekosiężnej, powinieneś być pewny swojego sprzętu i jego trwałości. W żaden sposób nie powinien Cię zaskoczyć nagłym rozładowaniem czy niestabilnym emitowaniem światła, dlatego warto poświęcić dłuższą chwilę na przeanalizowanie możliwości danego produktu.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl