Jeśli chcesz zwiększyć swoje szanse na skuteczną samoobronę, z pewnością zainteresuje Cię oferta naszego sklepu internetowego. Znajduje się w niej bardzo mocna broń krótka, w tym repliki pistoletów ASG. Są drobne oraz poręczne, dzięki czemu bez trudu zabierzesz je ze sobą tam, gdzie potrzebujesz i szybko wyjmiesz na wypadek zagrożenia. Mają teksturowany uchwyt, który zapobiega ślizganiu się repliki.

Repliki ASG pistoletów i rewolwerów

Pistolet ASG BERETTA green gas metalowa blow back Pistolet ASG BERETTA green gas metalowa blow back
Producent: BATP6
Cena:

999,00 zł

zobacz więcej

Rewolwer na kulki to nie tylko dobrze narzędzie do obrony w obliczu napaści lub włamania - dzięki niemu możesz się też bezpiecznie nauczyć strzelać. Choć każdy dostępny tu rewolwer ASG jest bardzo mocny, przy prawidłowym użytkowaniu może skończyć się tylko siniakami i dużym skokiem adrenaliny (u napastnika). Przez to doskonale sprawdzi się jako narzędzie do nauki strzelania bronią palną.

Repliki pistoletów ASG

Już dziś wyposaż się w pistolety, broń krótką na kulki i zapewnij sobie bezpieczeństwo. Jeśli masz jakiekolwiek pytania na temat tych produktów, skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie - chętnie podzielimy się swoją szeroką wiedzą!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl