Nie jesteśmy w stanie przewidzieć wszystkich sytuacji, dlatego dobrze być przygotowanym na wiele różnych wypadków. Apteczka z bandażami i wodą utlenioną to jedno. Jednak równie ważnym (jeśli nie najważniejszym) elementem survivalowym są narzędzia, które będą wszechstronne w użyciu, ale także pozwolą Ci się obronić - na przykład taktyczne noże składane.

Noże składane

Nóż taktyczny wojskowy SOLIDNY WALTHER Nóż taktyczny wojskowy SOLIDNY WALTHER
Producent: Walther
Cena:

145,00 zł

zobacz więcej
Kandar Nóż składany ratowniczy scyzoryk turysty Kandar Nóż składany ratowniczy scyzoryk turysty
Producent: BSH
Cena:

40,00 zł

zobacz więcej

Do czego służą noże składane?

To zdecydowanie jeden z najpopularniejszych typów broni białej. Zawdzięczają to swojej wszechstronności. Nóż taktyczny składany sprawdzi się w codziennych sytuacjach, takich jak: rozpakowywanie paczek, przecinanie opasek zaciskowych czy krojenie produktów spożywczych, ale i w bardziej wymagających, survivalowych warunkach.

Jakie są zalety składanych noży z oferty naszego sklepu?

Przede wszystkim – kompaktowość i łatwość czyszczenia. Nożyk składany zmieści się praktycznie wszędzie: w kieszeni kurtki lub spodni, w plecaku albo na szyi w formie naszyjnika i jest niemal niewidoczny dla osób trzecich. Posiadanie takiego narzędzia przy sobie w sytuacjach kryzysowych oraz survivalowych może ocalić życie Tobie i innym, na przykład ostrze taktyczne lub ratownicze jest w stanie uwolnić Cię z pasów, jeśli podczas wypadku zostaniesz uwięziony w swoim siedzeniu.

Jakie są rodzaje noży składanych?

Noże składane można podzielić na dwie główne kategorie: ręczne i sprężynowe. Te drugie posiadają specjalny mechanizm, który automatycznie otwiera narzędzie. Można je rozróżnić jeszcze ze względu na użycie, na przykład: taktyczne, survivalowe i ratownicze. Mogą być wykonane z odmiennych rodzajów stali nierdzewnej i posiadać inny typ ostrza.

Taktyczny podarunek

Nóż survivalowy składany może być świetnym pomysłem na prezent nie tylko dla pasjonata militariów, ale tak naprawdę dla każdego. Decydując się na podarowanie komuś tego praktycznego narzędzia, pokażesz tej osobie, jak ważne dla Ciebie jest jej bezpieczeństwo. W naszym sklepie znajdziesz wiele różnych rodzajów ostrzy, dzięki czemu możesz je w pełni dopasować do czyichś upodobań, chociażby kolorystycznych.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl