Opcje przeglądania

Jeśli szukasz przyborów, które są niezbędne w sztuce survivalu, trafiłeś w dobre miejsce. W naszym sklepie internetowym znajdują się maczety kukri i niejedna maczeta wojskowa, dzięki którym sprawnie przedostaniesz się przez trudne tereny. Oferujemy egzemplarze z ostrzem o różnym kształcie i długości - znajdziesz tu takie z głownią prostą, zakrzywioną, wyprofilowaną oraz ząbkowaną. Szeroki wybór sprawia, że z łatwością znajdziesz tu taki model, którego najbardziej potrzebujesz.

Sprzedajemy maczety wojskowe z poręczną rękojeścią, dzięki której możesz się nimi wygodnie posługiwać w wymagających warunkach – doskonale rozumiemy, że dopasowane narzędzia są bardzo ważne, gdy walczysz o przetrwanie, dlatego proponujemy kukri i inne ostrza, które są wytrzymałe oraz funkcjonalne. Można ich używać bezustannie nawet wtedy, gdy czeka Cię długa wędrówka przez zarośla - bez trudu sprawią się z grubszymi konarami i gęstymi gałęziami oraz nie ulegną uszkodzeniom.

Maczety

Dlaczego maczety od Militarnego Tygrysa są wyjątkowe?

Nasze noże wojskowe i kukri wyróżnia nie tylko odpowiedni design, ale też wykonanie z wysokiej jakości materiałów. Dostępne tu egzemplarze mają ostrza wykonane z solidnej i grubej stali nierdzewnej, która jest odporna na złamania, pęknięcia czy zarysowania. Jednocześnie mają rękojeści z drewna, gumy lub tworzywa sztucznego – niestraszne im trudne warunki atmosferyczne, w tym wilgoć i skrajne temperatury.

Zarówno maczety wojskowe, jak i modele kukri z zakrzywionym ostrzem, są wyposażone w dopasowaną, ochronną pochwę, która zabezpiecza noże przed działaniem czynników zewnętrznych i zwiększa ich żywotność.

Wygoda bez względu na rozmiar

W naszym asortymencie znajdują się ostrza, które bez problemu zmieścisz w plecaku. Jednocześnie sprzedajemy większe egzemplarze zaprojektowane tak, że możesz je z łatwością przymocować do torby lub paska, jeśli masz taką potrzebę.

Niezależnie od tego, na jaki się zdecydujesz, z naszym wyposażeniem będziesz mógł się sprawnie poruszać po trudnych terenach!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl