Interesujesz się ASG? Chcesz nauczyć się obsługi broni w bezpieczny sposób? A może jesteś kolekcjonerem replik? Jeśli tak, to z pewnością znajdziesz u nas coś dla siebie. Sprzedajemy karabiny i pistolety ASG w wersjach standardowych oraz imitujących konkretne modele broni, na przykład: Beretta M9, Glock 22 czy Steyr M9.

Repliki ASG i akcesoria

10 sztuk Nabój CO2 ASG 12g 10 sztuk Nabój CO2 ASG 12g
Cena:

18,00 zł

szt.
zobacz więcej
Glock 19/17 na Green gas replika ASG blow back 6mm Glock 19/17 na Green gas replika ASG blow back 6mm
Producent: Glock
Cena:

999,00 zł

zobacz więcej
Karabinek ASG elektryczny replika AEG + akcesoria Karabinek ASG elektryczny replika AEG + akcesoria
Producent: ASG
Cena:

399,00 zł

zobacz więcej
KULKI ASG 3300 SZTUK 0,20 G KULKI ASG 3300 SZTUK 0,20 G
Cena:

50,00 zł

szt.
zobacz więcej
Pistolet ASG BERETTA green gas metalowa blow back Pistolet ASG BERETTA green gas metalowa blow back
Producent: BATP6
Cena:

999,00 zł

zobacz więcej

Czym są repliki ASG?

Rozwijając skrót – Air Soft Gun jest to odwzorowanie prawdziwej broni palnej. Amunicję stanowią plastikowe kulki, najczęściej o średnicy 6 lub 8 milimetrów. Najdokładniejsze karabiny i pistolety do wystrzelenia potrzebują Green Gasu lub dodatkowych naboi z dwutlenkiem węgla. W naszym sklepie dostępne są nie tylko te gazowe, ale również elektryczne i sprężynowe modele.

Rekreacja i nauka

Obecnie, repliki najczęściej stosowane są podczas rozgrywek typu paintball. Warto jednak zwrócić uwagę na ich kluczową zaletę, która wynika ze skali odwzorowania 1:1 – nie ma lepszej alternatywy do bezpiecznej nauki obchodzenia się z bronią. Pistolety i karabiny ASG są świetnym sposobem na wyćwiczenie konkretnych zachowań i schematów działań w sytuacjach stresowych. Dobycie broni, przeładowanie jej i wycelowanie wydaje się proste jedynie z perspektywy osoby trzeciej. W rzeczywistości wymaga umiejętności i wprawy.

Repliki ASG - wybierz odpowiednią dla siebie!

Wszystkie repliki ASG, zarówno pistolety, jak i karabiny, zostały wykonane z trwałych i odpornych materiałów z dbałością o najmniejsze szczegóły. Do każdego produktu załączone są pasujące akcesoria, na przykład: amunicja, naboje z dwutlenkiem węgla, tarcze, ładowarki, kolimatory oraz magazynki.

Zachowaj odpowiednie środki ostrożności

Niezależnie od tego, czy posługujemy się bronią palną, czy jedynie jej replikami, takimi jak pistolety i karabiny, należy pamiętać, że nimi także można zrobić krzywdę sobie lub komuś. Dlatego tak ważne jest bezpieczne korzystanie z ASG. Do najważniejszych zasad zaliczyć można ochronę wrażliwych punktów na ciele, czyli twarzy (szczególnie oczu), szyi oraz brzucha. Nie wolno celować ani do osób postronnych ani zwierząt, a podczas rozgrywek wykonywać strzały z odległości nie mniejszej niż 3 metry.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl